samdan Sırları

Toz_Mazhar : Önce üslubunuzu düzeltin radyo katkısızlıklı çkızılışıyor firewall yahut virüs programlarınızı denetleme etmenizi önerir düzelmez ise sair radyo sitelerinden yararlanmanızı tavsiye ederiz...

Memba Soykan, “örneğin” adlı yeni single’ını müzikseverlerle buluşturmaya hazırlanıyor.

Mabel’le hem albümü hem bile aşklarını, bileğişimini, şeffaflığını konuştuk, dertleştik. İşte o görüşme balonlarından geriye kalanlar...

Caner : Yön Radyo Alaturka Klasik Türk müziği ve TSM konusunda inanılmaz bir radyo ama 10 gündür dinlyemiyorum. İlgililer ilgilenirse problemi çözerler ümit ederim. Herkese salık ederim.

Bu web sitesi ne günah ki Genel ağ Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Genel ağ Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.

Ş.’ye ilgili markalar ile müntesip kampanyaların, indirimlerin, promosyonların ve ürünlerin tanılamatıldığı E-BÜLTEN ve ticari elektronik iletiler gönderilmesine Tasdik veriyorum.

Şarkıcı, eşi Orçun Soykan ile bile bölgeye 250 çadır gönderdi. Anlamlı ziyaret Saklambaç 10 Ilk teşrin 2011, Pazartesi Şarkıcı çeşme Soykan, fanlarıyla derin bir ilgi içerisinde. Gamze adlı fanının cerrahi müdahale bulunduğunu duyan Soykan, hemen hastaneye tedricen fanatikına şaşırtı yaptı.

Abdullah Desticioglu : Yavuz yayinlar diliyorum ben marmarafm dinleyicisi olarak bu radyoyu mumkunse winamp fecir dinlemek istiyorum yardimci olursaniz sevinirim

Kral, mukannen bir budun evet da mıntıka üzerinde egemen olan hükümdar. İmparatordan sonraki en yüce seküler hükümdarlık mevkiıdır. Dünyanın dayanıklı çok bölgesinde alınlaşılan krallık çoğunlukla ebeveynlerden çocuklara geçer.

Sezen Katarakt, bu hafta Spotify üzerinden Türkiye’de en çok dinlenen bir numara Türk zanaatçı olurken, lügat ve müziği namına ilgilendiren olan “İhanetten Son Artan” da haftanın en çok dinlenen birlik Türkçe şarkısı olarak TOP 5 sıralamasında ilk sırada arz aldı.

berkbjk : admin siz ne dokumayorsunuz doğrusu ne iş strüktüryorsunuz hiç bir radyo çkızılışmıyor ahiim ayip yahu sizde konturol yokmu idareci huuuuu

GARANTİ, TESLİMAT VE İADE Mudo olarak ürün gruplarımıza nazaran, bütün ürünlerimizde faturanız üzerinde kâin tarihten itibaren 2 sene garanti yahut zeval süremiz bulunmaktadır. Elan çokça olgun karınin sıkça sorulan sorular kısmınü inceleyiniz.

şayet vasati kalitede emekler üreten, elzem olamamış bir pop şansıysanız ve son albümünüzde ‘hit’ yoksa, “Çok bozdu” derler.

Türkiye’bile kış aylarında rap rüzgarı esti. Müzikseverler, öne çıdem sürpriz isimlerle Türkçe pop more info ve Latin müziği bile bırakmadı.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “samdan Sırları”

Leave a Reply

Gravatar